Nowy Klub Seniora w Myślęcinku

Data publikacji

W Myślęcinku powstanie nowy Klub Seniora – „Szumilas”.

Organizatorem nowego Klubu Seniora jest Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej i Sportu w Myślęcinku. Zajęcia będą odbywać się przez sześć miesięcy, począwszy od stycznia 2022 roku, w ramach projektu pn. „Klub Seniora przy KPCEEiS”!. Miejscem spotkań będzie siedziba Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Ekologicznej i Sportu, przy Polanie Zacisze, na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek.

W programie przewidziano między innymi: ekologiczne spacery badawcze, warsztaty Birdwatching (czyli obserwacji ptaków), wyjazdy rekreacyjne i wiele innych form aktywnego spędzania czasu w bliskości z przyrodą. Realizator zapewnia klubowiczom transport z miasta (osiedla: Śródmieście, Bocianowo, Wilczak, Błonie, Okole oraz Fordon) do miejsca spotkań.

Obecnie trwa rekrutacja uczestników. Więcej informacji znajduje się na stronie organizatora https://www.oczymszumilas.pl/klub-seniora-przy-kpceeis. Dodatkowe pytania kierować można również telefonicznie: 534 637 761 lub mailowo: stowarzyszenieatoczymszumilas [dot] pl

grafika

Więcej informacji.

Źródło: https://www.bydgoszcz.pl/seniorzy/aktualnosci/nowy-klub-seniora-szumilas-w-myslecinku/
Grafika: https://pixabay.com/pl/