Badania w mobilnej pracowni mammograficznej – Tuchola

Badania w mobilnej pracowni mammograficznej – Tuchola

Data publikacji

LUX MED Diagnostyka zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne w Tucholi.

Po raz pierwszy w 2022 roku badania będą mogły wykonać Panie, które urodziły się w 1972 roku. Mobilna pracownia mammograficzna będzie stacjonowała w miejscowości Tuchola, 23 i 24 lutego 2022 roku, w godzinach od 10.00 do 17.00, przy Ośrodku Sportu i Rekreacji, ul. Warszawska 17.

W badaniach mogą uczestniczyć Panie w wieku od 50 do 69 lat, które są ubezpieczone i nie miały wykonanej mammografii w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy. Programem nie są objęte Panie, u których już wcześniej zdiagnozowano zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym w piersi.

Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego. Wcześniejszej rejestracji należy dokonać pod numerem tel.: 58 666 24 44 lub przez witrynę: http://www.mammo.pl/formularz. Przed połączeniem należy przygotować dowód osobisty. Na badanie trzeba zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii, o ile nie były one wykonane w pracowni LUX MED.

Więcej informacji.

Źródło: https://www.tucholski.pl/asp/badania-w-mobilnej-pracowni-mammograficznej-lux-med-w-lutym---tuchola,7,artykul,1,2015
Grafika: https://pixabay.com/

grafika[1]

 


Adres źródłowy: http://www.infosenior.rops.torun.pl/aktualnosc/badania-w-mobilnej-pracowni-mammograficznej-tuchola

Załączniki
  • [0] http://www.infosenior.rops.torun.pl/sites/default/files/styles/content_image/public/obrazek/2022-01/doctor.jpg?h=42de62cc&itok=BGubugIc
  • [1] http://www.infosenior.rops.torun.pl/sites/default/files/pliki/ulotka.jpg