Badania mammograficzne w Wąbrzeźnie

Badania mammograficzne w Wąbrzeźnie

Data publikacji

Badania w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED w kwietniu w Wąbrzeźnie.

LUX MED Diagnostyka zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne finansowane przez NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi. Mobilna pracownia mammograficzna będzie stacjonowała w Wąbrzeźnie w dniu 14 kwietnia 2022 r., w godzinach od 8:30 do 14:30, przy Pływalni Miejskiej, ul. Matejki 2a.

W badaniach mogą uczestniczyć Panie w wieku od 50 do 69 lat, które są ubezpieczone, a także Panie, które nie miały wykonanej mammografii w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały w ramach realizacji programu pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.

Należy dokonać wcześniejszej rejestracji pod nr tel.: 58 666 24 44 lub na https://www.mammo.pl/formularz. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym należy przygotować dowód osobisty. Na badanie należy zabrać ze sobą również zdjęcia z poprzednich mammografii, o ile nie były one wykonane w pracowni LUX MED.

Więcej informacji na temat mammografii znajduje się na stronie www.mammo.pl.

Więcej informacji.

Źródło: https://www.gminarynsk.pl/index.php/k2-business/item/2458-badania-w-mobilnej-pracowni-mammograficznej-lux-med-w-kwietniu-w-wabrzeznie
Grafika: https://pl.freepik.com/

Adres źródłowy: http://www.infosenior.rops.torun.pl/aktualnosc/badania-mammograficzne-w-wabrzeznie-0

Załączniki
  • [0] http://www.infosenior.rops.torun.pl/sites/default/files/styles/content_image/public/obrazek/2022-03/pink-ribbon-and-black-stethoscope-on-plaster.jpg?h=d619d732&itok=wzZyEVQu