Aktywny czerwiec w Bydgoszczy

Aktywny czerwiec w Bydgoszczy

Data publikacji

Czerwiec upłynie w Bydgoszczy pod znakiem aktywności społecznych.

12 czerwca 2022 r. - 12. edycja Przemarszu Kapeluszowego – wydarzenie dedykowane seniorom, mające wymiar międzypokoleniowy. Dołączyć może każdy, biletem wstępu jest oryginalne nakrycie głowy. Spotkanie organizacyjne dla reprezentantów większej grupy uczestników (klubu, stowarzyszenia) odbędzie się 25 maja, o godzinie 14.00, w Centrum Organizacji Pozarządowych w Bydgoszczy, ul. Gdańska 5.

18 czerwca 2022 r. - Piknik Organizacji Pozarządowych - jego piąta edycja zgromadzi na Wyspie Młyńskiej organizacje pozarządowe, które zarówno w dedykowanych namiotach, jak i ze sceny pikniku, prezentować będą swoją ofertę i działania. Aby zaprezentować się na pikniku, należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Zgłoszenia należy przesyłać do końca maja, liczba miejsc jest ograniczona.

12-18 czerwca 2022 r. - Seniorada – czyli tydzień międzypokoleniowy. Główny program tygodnia obejmuje szereg imprez otwartych, jak i zamkniętych, koncertów, szkoleń, spotkań i zabaw.

Więcej informacji.

Źródło: https://www.bydgoszcz.pl/seniorzy/aktualnosci/przemarsz-kapeluszowy-i-wiele-wiecej-w-czerwcu/
Grafika: https://pl.freepik.com/

Adres źródłowy: http://www.infosenior.rops.torun.pl/aktualnosc/aktywny-czerwiec-w-bydgoszczy

Załączniki
  • [0] http://www.infosenior.rops.torun.pl/sites/default/files/styles/content_image/public/obrazek/2022-05/29281.jpg?h=902ac5cc&itok=53-OSB7a