Dzień Seniora w ZUS

Dzień Seniora w ZUS

Data publikacji

ZUS przygotował dla seniorów wydarzenia w ramach akcji „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”.

Wydarzenia będą odbywały się na terenie całego kraju, a udział w nich jest bezpłatny. Mają także na celu przekazanie osobom starszym wiedzę o ubezpieczeniach społecznych, świadczeniach z ZUS, ale również zachęcić do wyjścia z domu. W czasie spotkań można skorzystać z porad ekspertów ZUS m.in. w zakresie waloryzacji, zatrudnienia na emeryturze czy zasad wyliczania emerytur.

Specjaliści z innych placówek udzielą informacji m.in. na temat profilaktyki zdrowotnej, dostępności, zasad kupowania na prezentacjach, bezpiecznych zakupów online czy zalet bankowości elektronicznej. Oprócz tego, seniorzy będą mogli spotkać się z innymi i spędzić miło czas.

Na potrzeby akcji został wydany kolejny numer publikacji „ZUS dla Seniora”, która zawiera ważne informacje dla osób starszych. Gazetka „ZUS dla Seniora” jest dostępna na stronie internetowej ZUS. Harmonogram wydarzeń oraz szczegółowe informacje są na stronie internetowej www.zus/senior.

Więcej informacji.

Źródło: https://www.zus.pl/-/seniorze-przyjd%C5%BA-do-zus-?redirect=%2Fo-zus%2Faktualnosci
Grafika: https://pl.freepik.com/

Adres źródłowy: http://www.infosenior.rops.torun.pl/aktualnosc/dzien-seniora-w-zus

Załączniki
  • [0] http://www.infosenior.rops.torun.pl/sites/default/files/styles/content_image/public/obrazek/2022-09/summer-walk.jpg?h=8fa86452&itok=g6en1_Rp